Muratoğlu Ahşap Ev

1992’den beri babadan devir alınmış ikinci nesil bir miras niteliği taşımaktadır. 30 yıllı aşkın ahşap ustalığımızı şimdi Lambirev Ahşap Ev İmalatı ile sizlere aktarıyoruz. Büyüğümüzden Konya’da ahşap dekorasyon işinden aldığımız uzun yıllara dayanan deneyim artımızı ahşap evlerimizde sürdürüyoruz. Doğanın en güzel ve yalın halini yaşamlarınızda biçimlendiriyoruz. Haydi, siz de kendinize ve ailenize ömür boyu memnuniyet yaratacak bir yatırım yapın. Lambirev Ahşap Ev konforuyla tanışın.

Siz değerli müşterilerimize bambaşka, nefes alan ve sağlıklı bir yaşam alanı sunmanın gururunu yaşıyoruz. Tabii imalatımızın her bir noktasında kaliteyi ve niteliği elden bırakmıyoruz. Lambirev Ahşap Evlerimizin imalatını, müşteri odaklı sistemimiz ile yapıyoruz. Ahşap evlerimizin tasarımı, mühendislik hesapları, üretimi ve inşası kendi şirket bünyemizde gerçekleşmektedir. Profesyonel kadromuz %100 ahşap kullanımı ile ekolojik dengeye uygun yapıları hayata geçirmektedir.

Günümüzde şehirden uzaklaşıp müstakil hayat özlemi duyan siz kıymetli müşterilerimiz için çalışıyoruz. Ahşap dayanıklılığı, sıcaklığı, doğanın bir ürünü olması ve elegant, zarif duruşu ile vazgeçilmez bir yapı ürünü olmaktadır. Bu özellikleri Muratoğlu Ahşap, Lambirev markası ile ahşap yapılara dönüştürmektedir. Ayrıca, bireyler üzerinde huzur veren bir etkisi olan ahşabın gelecek süreçte de ön plana çıkacağı bilinmektedir.

Lambirev Ahşap Evleri ile aileniz için sorunsuz ve güvenilir bir yaşam alanı oluşturuyoruz. Uzun ömürlü, depremde tehlike riski taşımayan ahşap yapılar üretiyoruz. Ahşap evlerde yanıcı özelliği geciktiren emprenye malzemesi kullanıldığını da eklemek isteriz. Size istediğiniz tasarıma sahip güven alanı oluşturmayı kendimize görev edinmekteyiz. Doğal yaşama olan özleminizi Muratoğlu Ahşap güvencesi ile inşa etmekteyiz.

Bu çerçeve içinde 1992’e dayanan deneyimimizi estetik ve teknoloji ile buluşturarak en iyi ahşap ev çözümleri yaratıyoruz.

Lambirev Ahşap Evleri İle Doğa Yuvanız Olsun

Ahşap doğal bir izolasyon malzemesi olduğu için Lambirev Ahşap Evlerinde enerji tasarrufu en yüksek oranda hissedilmektedir. Çevre ve çevre kaynakları ön planda tutularak sektörde sürdürülebilir inşaat hedefinde enerji kullanımı büyük önem taşımaktadır. Bu bilinç sayesinde markamız, müşteri memnuniyeti garantisi ile en çevre dostu ahşap yapıları yuvanız haline getirmektedir. Müşterilerimizin istekleri baz alınarak modern mimari trendler doğrultusunda konforlu ve fonksiyonel mekanlar yaşama geçirilmektedir.

İster modern ister rustik tarzı yansıtan ahşap yapılarımız markamızın etkili çözümleri ile bambaşka boyut kazanmaktadır. Ahşap yapının metre karesi, kat ve oda adedi, diğer detaylar ince ayrıntısına kadar belirlenmektedir. Lambirev Ahşap Evinin inşasının yapılacağı coğrafi koşullara göre ısıtma sistemi fikirleri siz müşterilerimize sunulmakta ve arsanın en yüksek performansta değerlendirilmesine dikkat edilmektedir. Markamız alanların düzenlemesi adına sonsuz detaylar yaratmaktadır.

Üstün kalitede yaşam tarzını yansıtan Lambirev Ahşap Evler, firmamız tarafından belirtilen sürede teslim edilmektedir. Lambirev Ahşap Evleri anahtar teslimi sonrasında da müşteri memnuniyetine önem vermektedir. Kaliteli projelendirme, üretim aşamamızın neticesinde sorunsuz geçen inşaat sürecimiz ve yapı teslimimizin ardından da her zaman yanınızda olmaya devam etmekteyiz.

Değerli müşterilerimiz hayallerini firmamıza aktarmakta ve Limbirev Ahşap Ev markası bu hayalleri katlayarak gerçekleştirmektedir.

Misyonumuz

Muratoğlu Ahşap Ev bünyesinde, Lambirev Ahşap Evleri markası kalitesinden önün vermeden müşterileri ile gücünü büyütme misyonuna sahip olmaktadır. Tarihsel olarak var olan çalışma ilkelerini ve modern dünyanın sunduğu en mükemmel fırsatları kullanarak ahşap evler inşa etmektedir. 30 yıldan uzun deneyimi, sağlam alt yapısı, profesyonel, müşterisine çözüm odaklı ve disiplinli kadrosu ile gelecek nesiller için dayanıklı bir yaşam ortamı yaratmaktadır.

Vizyonumuz

Lambirev Ahşap Evleri markasının vizyonu ekolojik olarak sağlıklı bir barınma alanı sunmaktır. Böylece gelecek nesillere sürdürülebilir yarınlar amaçlanmaktadır.